Tiroid Cerrahisinde
Sinir Monitorizasyonu
Uzmanı

Surgimed 7 seneyi aşkın bir süredir İstanbul’da sağlık alanında faaliyet göstermektedir. 

Hastaların yaşam kalitelerini arttıran ürünlerin ithalatı ve üretimi konusunda uzmanlaşmaya çalışan Surgimed, Tiroid ve KBB cerrahilerinde Sinir Monitoru olmak üzere, yenilikçi ürünlerin dağıtımcılığı ve satışını gerçekleştirmektedir.

Sağlık dünyası, doğru bir iletişim içerisinde bulunmayı zorunlu kılmaktadır. Etik değerlerin net olarak belirlenmesi ve tüm ekibimizin bu belirlenen değerlere uygun biçimde hareket etmesi için tüm gücümüz ile çalışıyoruz.  İçerisinde yaşadığımız topluma karşı sorumluluklarımızın bilincinde olmaya çalışarak, tüm çalışanlarımıza ve onların ailelerine karşı da sorumluluğumuz olduğunu düşünüyoruz. Iş ortaklarımız ile adil ve sürdürülebilir sistemler kurarak, yatırım maliyetlerini paylaşmayı ve beraber kazanmayı amaçlamaktayız.

Sağladığımız servisin en az ürünlerimizin kalitesi kadar önemli olduğun farkındayız, bu amaçla tüm Türkiye’yi saran, eğitimleri Surgimed tarafından tamamlanmış ve sertifikalanmış bayii ağımız ile tüm bölgelerde hizmet kalitesinde ödün vermeden, Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veriyoruz. 

Eğitimin en değerli paylaşım olduğunun bilincinde olarak, 2015 senesinde kurmuş olduğumuz  Surgimed Akademi ile, hekimlerin bilgilerini paylaşabilmek amacı ile gerçekleştirdikleri yerel eğitim ve toplantılara destek vermekteyiz.

Türkiye sağlık sisteminin düzenlemeden geçtiği ve daha sağlıklı bir yapıya kavuşma yolunda ilerlediğini düşünüyoruz. Bu nedenle şirket içi süreçlerimizin iyileştirilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

Nuri Ahmet Erdem (CEO) Kimdir:

Ankara ve Istanbul pazarında Medikal  sektörün önde gelen firmalarında 12 yılı aşkın satış ve pazarlama deneyimi bulunan  Nuri Ahmet Erdem;  Pazarlama, Ürün Lansmanı, Satış ve Dağıtım Ağı ve organizasyonel yönetim konularındaki deneyimlerine Kurucu Ortak olduğu Surgimed’de devam etmektedir.

 

Direk iletişim için:

Mobile:   +90 533 582 46 56
Google:   +1 813 400 03 19
Skype:     +1 813 321 52 81

Turgut Özal Caddesi (Millet)

No. 176 Canan Saray Apt.  

Kat. 5 D. 15  Şehremini  

Fatih - İSTANBUL

Bizi arayın

+90 212 635 51 14

+90 533 582 46 56

E-posta ile ulaşın

info@surgimed.com.tr